DSC 3882W dniach 13-14 marca przedstawiciele firmy e-Space uczestniczyli w spotkaniu projektu e-Bridges w Windsor w Wielkiej Brytanii. W spotkaniu uczestniczyli również partnerzy z Wielkiej Brytanii, Włoch, Turcji, Portugalii i Litwy.

Głównym tematem spotkania był ostateczny wygląd oraz zawartość protokołu zawierającego informacje na temat barier dystrybucji oraz tworzenia treści e-learning, będący głównym rezultatem projektu e-Bridges. Każdy z partnerów wyraził swoją opinię na temat zmian jakie należy wprowadzić, aby protokół był jeszcze bardziej wartościowy i przyjazny dla osób, instytucji czy szkół tworzących kursy e-learning.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie http://ebridges.eu/. Zapraszamy też na profil projektu na Facebooku.ebridges

 

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć ze spotkania:

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

 

 

Copyright 2009-2014 e-Space