Publikujemy nowy numer newslettera opracowanego w ramach projektu e-Bridges. Newsletter dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Zapraszamy do lektury!

n5 pl n5 en
wesja PL wersja EN

Celem projektu e-Bridges jest stworzenie środowiska nauczania na odległość, które będzie starało się rozwiązać typowe problemy występujące przy takiej metodzie nauczania. Znalezione rozwiązania i najlepsze praktyki będą promowane przez zaangażowane instytucje, podnosząc jakość szkoleń e-learning.

Partnerstwo e-Bridges jest aktywnie włączone w e-Learning: partnerzy prowadzą swoje badania i wymieniają się pomysłami i doświadczeniem w zakresie barier jakie odnajdują w swoich krajach. Podobnie jak w poprzednich wydaniach, w tym biuletynie zawarte są informacje na temat partnerów projektu (tym razem EEC - Europe Evaluation Company); refleksje na temat postępu projektu i doświadczeń partnerstwa oraz informacje związane z tematem projektu i e‑Learningiem, w tym o ciekawych wydarzeniach, które partnerzy znaleźli podczas prowadzenia badań.

Projekt ma aktywne konto na Twitterze (@eBridgesProject), na którym regularnie pojawiają się informacje na temat wszystkich aspektów związanych z e‑Learningiem. Zapraszamy również na stronę projektu http://ebridges.eu oraz profil projektu na Facebooku www.facebook.com/EBridgesProject.

 

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Copyright 2009-2014 e-Space