ebridgesW dniu 23 maja br. przedstawiciele e-Space mieli niepowtarzalną okazję odbyć bilateralną wizytę studyjną u jednego z partnerów w ramach projektu e-Bridges. Wizyta miała miejsce w Weronie, a gospodarzem spotkania była  Edimar Foundation.

Program spotkania został przygotowany w taki sposób, aby korzyści z niego wynikające były obustronne. Nasi przedstawiciele mieli okazję poznać system edukacyjny we Włoszech ze specjalnym  podkreśleniem obecnej roli e-learningu. Odwiedzili jedną ze szkół w Weronie, mieli też okazję porozmawiać z uczniami z wielu krajów, którzy uczą się języka włoskiego. Druga część spotkania była przeznaczona dla lokalnej grupy docelowej, która miała okazję wysłuchać prezentacji prowadzonej przez przedstawicieli e-Space, na temat „e-Bridges protocol” głównego rezultatu projektu.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie http://ebridges.eu/. Zapraszamy też na profil projektu na Facebooku.

 

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Copyright 2009-2014 e-Space