Jest już dostępny szósty numer biuletynu przygotowanego przez partnerstwo projektu e-Bridges! Newsletter dostępny jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Zapraszamy do lektury!

n6pl n6
wesja polska (PL) wersja angielska (EN)

Celem projektu e-Bridges jest stworzenie środowiska nauczania na odległość, które będzie starało się rozwiązać typowe problemy występujące przy takiej metodzie nauczania. Znalezione rozwiązania i najlepsze praktyki będą promowane przez zaangażowane instytucje, podnosząc jakość szkoleń e-learning.

Projekt ma aktywne konto na Twitterze (@eBridgesProject), na którym regularnie pojawiają się informacje na temat wszystkich aspektów związanych z e‑learningiem. Zapraszamy również na stronę projektu http://ebridges.eu oraz profil projektu na Facebooku www.facebook.com/EBridgesProject.

 

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Copyright 2009-2014 e-Space