Szkolenia e-learning nie są nowością na rynku, ale istnieje szereg problemów związanych z ich wykorzystaniem. Dopiero w ostatnich latach rozwój technologii pozwolił na "odkrycie na nowo" zalet e-learningu. W szczególności, rozwój łączy internetowych jak również systemów tworzenia treści pozwala na tworzenie interaktywnych, absorbujących wizualnie szkoleń, które nie odbiegają jakościowo od szkoleń prowadzonych na żywo.loginbox

Portal szkoleniowy, który mamy przyjemność Państwu zaoferować zawiera szereg kursów, które umożliwiają znaczne poszerzenie wiedzy, bądź jako produkt samodzielny, bądź jako komplementarny do szkoleń tradycyjnych.

Intuicyjny interfejs zapewnia łatwy dostęp do treści prezentowanych w interaktywnej formie. Wykorzystanie różnorodnych kanałów przekazywania informacji, obok tradycyjnego tekstu pisanego, zapewnia szybkie i efektywne przyswajanie poszczególnych zagadnień.

 

Dźwięk, kolor czy animacja połączona z możliwością interakcji osoby korzystającej z kursu dają możliwość nie tylko ciekawego sposobu prowadzenia szkoleń, ale w znacznym stopniu przyczyniają się do zrozumienia i zapamiętania przekazywanych treści.

Nauka

 

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod informatycznych, a także poprzez wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań metodycznych, mogliśmy stworzyć szereg pakietów szkoleniowych, które zapewnią Państwu dostęp do wiedzy w atrakcyjnej formie i pozwolą miło spędzić czas przeznaczony na naukę.

Portal jest dostępny pod adresem: lms.e-space.com.pl

 

 

Copyright 2009-2014 e-Space